bannerlazım hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik Aşağı in

merak ettikleriniz

1) Bannerlazım nedir? Nasıl bir hizmet veriyorsunuz?

Bannerlazım, web sitelerinin, e-ticaret sitelerinin, firmaların ve tasarım ihtiyacı olan herkesin "e-grafikeri" olma sloganıyla yola çıkmış bir tasarım atölyesidir. Deneyimli, uzman ve dinamik ekibiyle, talepleriniz doğrultusunda, ihtiyacınız olan tüm görsel tasarımları gerçekleştirir.

Aylık banner paketi hizmetleriyle, web sitenizin ve e-ticaret sitenizin, maaş, sigorta gibi yükleri olmayan bir grafikeri gibi çalışır. Uzun süreli işbirlikleri kurmak ve bu sitelerin grafik tasarım ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılamak ana hedefidir.

2) Sizi tanımıyorum. Yapacağım ödemelerin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Bannerlazım'a yapılan tüm ödemeler, sitemize entegre edilmiş olan İyzico Ödeme Sistemleri güvencesindedir. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde bizimle paylaşılmaz.

3) Nasıl bir tasarım istediğimi nereden biliyorsunuz? Sipariş verdikten sonra ne yapacağım?

Sipariş verdiğinizde karşınıza çıkacak ''Sipariş Mesajınız'' bölümünden siparişinizle ilgili tüm isteklerinizi Bannerlazım'a iletebilir ve yine "Siparişlerim" bölümünden Bannerlazım ekibiyle birebir bağlantı kurup mesajlaşabilir ve örnek görsel gönderebilirsiniz. Bannerlazım, talepleriniz doğrultusunda size özel tasarımlar gerçekleştirir.

4) Ya gönderilen tasarımları beğenmezsem?

Size sunulan tasarımdan memnun kalmamanız halinde, Bannerlazim tasarımda ne gibi bir değişiklik istediğinizi sorar. Tasarımı dilediğiniz gibi revize ettirebilir veya yeni bir fikir ile yeni bir tasarım yapılmasını isteyebilirsiniz. (Banner paketlerinde her bir tasarım için gözden geçirme talebi iki kereyle sınırlıdır.) Yapılan gözden geçirmeler sonucunda da tasarımdan memnun kalmazsanız paranız iade edilir. İade edilecek tutardan %15 hizmet bedeli+KDV kesintisi yapılır.

Ayrıntılı bilgi için sayfanın altında bulunan "Teslimat ve İade Koşulları"nı inceleyebilirsiniz.

5) Aylık paketlerin avantajı nedir?

Aylık paketlerimiz sayesinde, firmanız için bir grafikere ihtiyaç duymazsınız. Bannerlazım sizin yeni grafikeriniz olur. Planlamanıza ve bütçenize uygun paketler sayesinde firmanızın grafik gereksinimleri stresten keyfe dönüşür.

6) Banner paketlerindeki haklarımı süresi içinde kullanmazsam ne olur?

Banner paketleri aylık olarak planlanmış olup bir ay (30 gün) sonunda kullanılmayan tasarım haklarınız sonraki aya devretmez.

7) Sitede bulunanlar dışında bir tasarım yaptırmam mümkün mü?

Tabii ki mümkün! Sitede bulunan iletişim bölümünden mesajınızı yazarak veya tasarim@bannerlazim.com mail adresimize konuyla ilgili bir mail atarak bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.